Poland

Click here to visit our Polish website.

Get directions Get directions
T
F
ET
F
E


T
F
ET
F
E

Grupa Agfa-Gevaert N.V. jest ogólnoświatową firmą oferującą najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie technik przygotowania do druku oraz systemów medycznych. Siedziba Grupy Agfa Gevaert znajduje się w Mortsel koło Antwerpii (Belgia).
Agfa wytwarza i sprzedaje produkty dla konwencjonalnych i cyfrowych przygotowalni poligraficznych oraz do diagnostyki medycznej i technicznej.
W 2004 r. firma osiągnęła roczne obroty na poziomie 3 762 mln EUR. Od czerwca 1999 r. Agfa jest notowana na giełdach papierów wartościowych we Frankfurcie i Brukseli.

Od 1991 r. działało w Polsce kilka firm, które współpracowały z Agfa-Gevaert. W 1994 r. powstała Agfa Spółka z o.o., obecnie zatrudnia 50 osób.

Strony dla dystrybutorów i dealerów (wymagają logowania)

Informacje i Szkolenia

Wierzymy, że obszerna wiedza i szkolenia pomogą naszym klientom w pełni wykorzystać ich systemy Agfa, uporządkować informacje i zwiększyć korzyści finansowe.

Opinie, dokumentacja techniczna, wersje demonstracyjne oprogramowania, broszury i wiele więcej.
Opracowaliśmy wiele znakomitych narzędzi ukazujących wyjątkowość produktów i rozwiązań Agfa, aby zaprezentować praktyczne działanie naszych technologii i systemów. Co więcej, opinie naszych klientów pozwalają na sprawdzenie korzyści z punktu widzenia użytkowników, a seminaria i warsztaty oferują możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami.

Sprawdź najnowsze osiągnięcia w szybko rozwijających.

Contact

Questions?  Fill out our contact form below and we will contact you asap.

 
*
*
*
*
 
 
 
*